Czy cenisz sobie dobrą atmosferę oraz owocny wynik wspołpracy?

Inkrea powstała, aby pomagać przedsiębiorcom osiągać większe zyski wykorzystując nowoczesne technologie. Tworzymy strony i sklepy internetowe, grafiki i materiały promocyjne oraz kampanie e-marketingowe na różnych platformach. Więcej dowiesz się w zakładce oferta. Nie patrzymy na biznes tylko przez pryzmat $$$ - doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każda firma to ludzie. I to właśnie realna pomoc ludziom na partnerskich warunkach, w atmosferze PRAWDY i zaufania jest dla nas największą wartością.

Nasze wartości

Prawda

Prawda rodzi zaufanie, a zaufanie to podstawa każdej relacji. Zawsze jesteśmy uczciwi i lojalni, kierujemy się zasadami moralnymi. Nasi klienci mogą w pierwszej kolejności zaufać nam, a w konsekwencji naszym produktom i usługom. Szanujemy każdego człowieka, z którym współpracujemy, dlatego możemy tworzyć relacje opierające się na prawdzie i wzajemnym zaufaniu.

Skuteczność

Dzięki kompleksowym rozwiązaniom i szerokiej wiedzy z zakresu marketingu jesteśmy w stanie identyfikować i wdrażać takie kanały komunikacji, które gwarantują jak najlepsze możliwe efekty w perspektywie długofalowej. Skuteczność jest zawsze najważniejsza w procesie dobierania odpowiednich narzędzi marketingowych.

Pasja

Każdy dzień naszej pracy przebiega z entuzjazmem i pełną radością. Nasz zespół to osoby młode i kreatywne. Zawsze mamy energię do stawiania czoła nowym wyzwaniom. Ciągły rozwój firmy jak i całego zespołu, wynika przede wszystkim z realizownia naszych pasji i chęci pomocy innym.

Unsplashed background img 1
Unsplashed background img 1
Zostaw kontakt! Oddzwonimy do Ciebie.
Masz pytanie? Zapytaj naszego doradcę.
697 994 409
Zadzwoń teraz!
FACEBOOK